Nasza firma w branży nieruchomości działa z niesłabnącą energią od 2016 roku. Stacjonujemy w atrakcyjnej lokalizacji – w Katowicach, przy ulicy Kolejowej. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Reprezentujemy rynek wtórny na terenie Chorzowa, Katowic i Rudy Śląskiej. Działamy samodzielnie, bez udziału pośredników. Nasz zespół tworzą specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. W każdej chwili zespół naszych agentów służy radą i pomocą, aby realizować Państwa plany i marzenia.


To oczekiwania Klienta są dla nas najistotniejsze. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególna starannością. Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych/lokalowych Najemcy, a priorytetem osiągnięcie jego zadowolenia.


Dobrze znamy specyfikę branży. Tym co nas wyróżnia jest kompleksowość usług. Służymy pomocą, jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące adaptacji lokalu, aranżacji i organizacji innych udogodnień. Doświadczenie uczyniło nas zespołem, dla którego najistotniejsze jest odciążenie Klienta od formalności i działań towarzyszących transakcji. Szanujemy Państwa czas i komfort.


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze lokale spełniały jak najwyższe standardy usługowe oraz mieszkaniowe. W związku z tym kontrolujemy utrzymanie stanu porządkowego oraz technicznego. Przeprowadzamy wymagane kontrole okresowe, przeglądy pod względem bezpieczeństwa oraz w celu zapobiegania różnego rodzaju awarii.


Wkładamy ogrom pracy, aby nieustannie udoskonalać i podwyższać standard oferowanych przez nas usług. W ramach możliwości przeprowadzamy remonty, które poprawią stan i estetykę budynku. W kontaktach z Klientami stawiamy na otwartość, a w oferowanych lokalach na innowację i możliwie najlepsze wykorzystywanie potencjału pomieszczeń.

Powiedz nam czego szukasz, a my pomożemy Tobie lub firmie znaleźć wymarzony kąt.Udostępnij Skontaktuj się z nami już dziś