W chorzowskich kamienicach posiadamy mieszkania 2 i 3-pokojowe oraz lokale usługowe. Nieruchomości znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji, w ruchliwej części miasta i niedalekiej odległości od centrum. Słoneczne, przestronne wnętrza charakteryzują się ogromnym potencjałem w zakresie własnej modernizacji wnętrz. Mieszkania poza określoną liczbą pokoi standardowo mają zagospodarowaną przestrzeń kuchenną, łazienkę oraz toaletę. Podłogi pokryte są panelami, ściany gładzią gipsową. Dzięki temu w pomieszczeniach istnieje możliwość aranżacji zgodnie z preferencjami Klienta. Okna w nieruchomościach są plastikowe, co gwarantuje utrzymanie ciepła w budynku. Niektóre z mieszkań posiadają dodatkowo balkon – na którym można zagospodarować strefę relaksu, balkonowy ogródek albo napić się popołudniowej kawy.


Z tyłu kamienicy znajduje się zaplecze z grillem, co umożliwia atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz między innymi Chorzowskie Centrum Kultury, Szpital Miejski, Urząd Miasta, Stadion Miejski, oddział ZUS u. Dogodny dojazd do każdej części Chorzowa.


Ofertowane przez nas nieruchomości spełniają standardy bezpieczeństwa i komfortu. Mieszkania zabezpieczone są domofonem oraz drzwiami antywłamaniowymi, a zaciszna okolica i przyjazne sąsiedztwo gwarantują pełne bezpieczeństwo. W budynkach występuje ogrzewanie gazowe oraz węglowe. Instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna i gazowa przechodzą należyte kontrole, co oznacza, że są w pełni sprawne i bezpieczne dla użytkowników. Opiekę nad budynkiem sprawuje Zarządca, pozostający do pełnej dyspozycji dla najemców.

 Udostępnij Skontaktuj się z nami już dziś