W ofercie posiadamy nieruchomość mieszczącą się przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kolejowej w Katowicach. Jest to pięciokondygnacyjny budynek typu biurowiec, zlokalizowany w ruchliwej części miasta. Dzięki temu dojazd do nieruchomości jest niezwykle przyjazny, zarówno z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi.
Dogodna lokalizacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W okolicy znajduje się Lidl, salon Toyoty, Oddział NFZ. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i osiedla mieszkaniowe. Odległość do Urzędu Miasta Katowice wynosi około 5 kilometrów.

Dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że okolica jest niezwykle atrakcyjna dla prowadzonego biznesu. Dodatkowo biurowiec posiada wolne miejsce na elewacji budynku. W związku z tym, istnieje możliwość zamieszczenia na nim podświetlanego plafonu reklamowego. Lokalizacja niewątpliwie przyczyni się do dobrej promocji firmy, a ponadto będzie to znacznie oszczędniejsza forma reklamy, aniżeli wynajem powierzchni reklamowej w tej okolicy od zarządcy innego budynku.
W naszej ofercie znajdują się lokal usługowo-handlowy, a także 28 lokali użytkowych do zagospodarowania biur. Przestronne powierzchnie umożliwiają wszechstronne dostosowywanie możliwości nieruchomości do potrzeb użytkowników.

W jednej z części budynku posiadamy niezależny lokal usługowo-handlowy, z osobnym wejściem od strony ulicy. W lokalu jest możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej o charakterze usługowo-handlowym. Staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów i zapewniać dogodny dostęp dla każdego. W związku z tym lokal został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, by bez przeszkód mogły skorzystać z usług świadczonych w nieruchomości.

W drugiej części nieruchomości mieści się hol główny z recepcją oraz pomieszczenia biurowe. Każda kondygnacja posiada odrębny holl, na którym ulokowanych jest pięć bądź sześć pomieszczeń (w zależności od piętra). W celu zapewnienia optymalnego komfortu i bezpieczeństwa korytarze zostały zabezpieczone kodem bądź specjalnymi kartami. Oferowane lokale prezentują wysoki standard. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w klimatyzację, by umożliwić efektywną pracę użytkownikom. Na każdym z pięter, w części wspólnej na holu, mieści się toaleta, a także aneks kuchenny, w którym pracownicy podczas przerwy mogą przyrządzić posiłek bądź przygotować napoje.
Przy budynku znajduje się niestrzeżony parking. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i potencjalni kontrahenci oraz klienci będą mogli pozostawić swój pojazd, bez przeszkód, bez błądzenia i bez dodatkowych opłat.

W ramach czynszu zapewniamy codzienne sprzątanie, ochronę, wywóz śmieci, wodę, ogrzewanie oraz klimatyzację. Masz zatem gwarancję, że wszystkie korytarze i pomieszczenia będą utrzymane w należytym porządku, a rachunki za wodę oraz ogrzewanie uregulowane na czas. W budynku gości przyjazne oświetlenie, a temperatura zawsze jest dostosowywana do potrzeb użytkowników za sprawą regulacji grzejników oraz klimatyzacji.

Gwarantujemy dogodne warunki. Nieustannie podnosimy standard oferowanych nieruchomości i poprawiamy funkcjonalność biur, by spełniały wymagania każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące aranżacji wnętrz, czy organizacji dodatkowych udogodnień, niezbędnych do realizacji celów firmy. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Naszym celem jest bowiem zapewnienie swobodnej pracy Najemców, w możliwie najlepszych warunkach.


Wolne lokale - aktualne oferty dostępne również na stronie: https://gratka.pl/nieruchomosci/lokal-katowice-brynow-ul-kolejowa-57/oi/938308Udostępnij Skontaktuj się z nami już dziś